Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Krupp és Társa (Príma) – Önkiszolgáló kasszás munkatárs

Budaörs, Budakeszi, Zsámbék

A Krupp és Társa keresi új, siket és nagyothalló
munkatársait önkiszolgáló kasszás munkatárs munkakörbe.

MunkakörÖnkiszolgáló kasszás munkatárs
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóKrupp és Társa
Feladatok– áruk vonalkódjának beolvasásának segítése az önkiszolgáló kasszáknál
– esetleges problémák megszüntetése
Elvárások, a jelentkezés feltételei– barátságos és lelkes
– hajlandó tanulni
Amit kínálnak– bejelentett munkahely
– fejlődési és előre lépési lehetőség
– kiszámítható munkarend
– korrekt bérezés és béren kívüli juttatások
Munkaidő, munkarendMegegyezés szerint.
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Egyéb fontos információA tapasztalat nem elvárás, szívesen betanítják leendő kollégáikat.
Budaörs
Budakeszi
Zsámbék

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Príma – önkiszolgáló kasszás, és írd meg, melyik munkavégzési hely lenne számodra megfelelő!