Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Krupp és Társa (Príma) – Árufeltöltő

Budapest, Budaörs, Budakeszi, Zsámbék, Etyek, Biatorbágy, Törökbálint

A Krupp és Társa keresi új, siket és nagyothalló
munkatársait árufeltöltő munkakörbe.

MunkakörÁrufeltöltő
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóKrupp és Társa
Feladatok-árufeltöltés
-datecode (az adott termék pulton tarthatósági idejének) ellenőrzés
-vevők kiszolgálása
-árak scannelése
Elvárások, a jelentkezés feltételei-kedves
-gyors
-munkájára precíz
-pontos
Amit kínálnak-versenyképes fizetés
-rugalmas főnökség
-segítőkész, összeszokott csapat
-fix bejelentett, stabil munkahely
Munkaidő, munkarendNapi 4, 6 vagy 8 óra (megegyezés szerint)
5:30-14:00 / 13:00-21:30 – 6, illetve 4 órás munkarendben megbeszélés tárgyát képezi
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Egyéb fontos információA tapasztalat nem elvárás, szívesen betanítják leendő kollégáikat.
Budaörs
Budakeszi
Zsámbék
Leányka utca (Bp. 22. kerület)
Budapest, Tétényi út
Budapest, Fehérvári út
Etyek
Biatorbágy
Törökbálint
Budapest Gazdagrét

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Príma – árufeltöltő, és írd meg, melyik munkavégzési hely lenne számodra megfelelő!