Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Veritas Dunakiliti Kft. – Betanított munkás (gumicsövek vizuális ellenőrzése)

Dunakiliti

A Veritas Dunakiliti Kft. keresi új, (siket vagy nagyothalló)
megváltozott munkaképességű munkatársait
betanított munkás munkakörbe.

MunkakörBetanított munkás
Munkavégzés helye9225 Dunakiliti, Veritas u.1.
MunkáltatóVeritas Dunakiliti Kft.
A cégrőlA Veritas Dunakiliti Kft. a német Veritas AG cégcsoport leányvállalata, melyet 1995-ben alapítottak Dunakilitin.
A 175 éves múltra visszatekintő cégcsoport tevékenysége elsődlegesen a gumiiparhoz kötődik. A magyarországi üzem szinte minden jelentős autógyárnak szállít kiváló minőségű gumi, fém és műanyag csatlakozási alkatrészeket. Legnagyobb vevőik: a VW csoport, a BMW és a Daimler. A Dunakilitin működő gyár üzemanyagrendszereket szállít a vevői számára, és mintegy 700 főnek biztosít munkalehetőséget.
Feladatok– Külső felületi hibák kisszűrése vizuálisan
– Feliratellenőrzés
– Hosszellenőrzés mérővonalzó segítségével
Elvárások, a jelentkezés feltételei– Megváltozott munkaképesség
– Hosszútávban gondolkodás
– Megbízhatóság, pontosság
– Önmagára és munkájára igényes
– Házirend betartása
Munkaidő, munkarend1 műszak teljes munkaidőben (napi 8 óra) vagy részunkaidőben (4 vagy 6 óra).
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– Családbarát munkahely
– Születésnapok alkalmával értékes Veritas ajándékban részesítik az ünnepelteket
– Nyáron frissítő gyümölcslevekkel és jeges szörpkoktéllal vendégelik meg alkalmanként munkatársaikat
– Tavasszal és ősszel egészségügyi szűrővizsgálatokra és helyben történő masszázsra jelentkezhetnek a dolgozók
– Ősszel főzőnapot rendeznek
– Télen közös forraltborozás
– Karácsonykor közös vacsora, nagy értékű karácsonyi csomagot ajándékoznak
– Évente kétszer vitamint osztanak
– Rendszeres gyümölcsnapokat tartanak
– Dolgozói kedvezményeket biztosítanak
– Munkatársaik részére munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítanak
– Véradási lehetőség
– A bejáráshoz ingyenes céges buszjáratot biztosítanak Mosonmagyaróvár és környékéről, illetve Győrből is. Buszmenetrendjeik az interneten is megtekinthetőek a következő címen: https://veritasbusz.wordpress.com
Várható kereset 266.800 Ft / 1 műszak, 8 óra – a későbbiekben lehetőség van magasabb bérbesorolásba kerülni.
Vállalati plusz juttatások:
– Mozgóbér
– Hűségprémium
– Cafatéria
– Dolgozói ajánlói program 300.000 Ft jutalomért
Alkalmazni kívánt személyek száma20-25 fő

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Veritas – betanított munkás!