Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

MOL – Gyakornoki lehetőség / diákmunka

Budapest

A MOL keresi új, siket vagy nagyothalló munkatársát
gyakornoki státuszba / diákmunkára.

MunkakörDiákmunka
MunkáltatóMOL
A felhívás szövege„Első munkahelynek nem is kell jobb!”
Csatlakozz hozzánk a MOL eQUALITY – program keretében – Dolgozzunk együtt!
Várjuk a diákmunka céljából munkahelyet kereső, megváltozott munkaképességű / fogyatékossággal élő felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését.

A köznevelési intézményben sajátos nevelési igényűnek (SNI), vagy felsőoktatási intézményben fogyatékossággal élő hallgatónak pl. diszlexia minősült fiatalok jelentkezését is várjuk.
Munkavégzés helyeBudapest
Elvárások– Közgazdász, mérnök, vagy informatikus szakirány
– Bsc/Msc. folyamatban lévő tanulmányok
– angol nyelvtudás előny,
– budapesti munkavégzés (MOL Campus XI. kerület)
– heti 20-40 óra időtartam,
– kezdés megegyezés szerint,
– kiválasztási folyamatban való részvétel,
– nappali tagozaton tanuló, aktív vagy passzívjogviszony is megfelelő
– fogyatékosságot vagy megváltozott munkaképességet igazoló okirat.
Amit ajánlanakTapasztalatszerzés és karrierút multinacionális környezetben a következő területek egyikén:
– Kereskedelem, Értékesítés, Mérnök/Műszaki,
– Informatika, Pénzügy, Beszerzés
– Angol nyelvhasználat
– Digitális tudásod alkalmazása és bővítése (SAP, Navision, Salesforce)
– Fiatalos, dinamikus, támogató, befogadó csapat,
– Agilis munkakörnyezet
– HO lehetőség,
– Belső vállalati tréningeken való részvétel
Jelentkezés Jelentkezz szakmai önéletrajzod megküldésével 2024.05.31-ig
az alábbi linken keresztül: E-quality
Egyéb információKérdéseidre is szívesen válaszolunk a következő telefonszámon Hadházy Tímeánál, 06/20 569 33 03
(hallássérült jelentkezők esetén SMS-ben is).

Felmerülő kérdéseidre szívesen válaszolnak közvetlenül is a következő telefonszámon: Hadházy Tímea, 06/20 569 33 03 (siket és nagyothalló jelentkezők SMS-ben is érdeklődhetnek).