Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Budapest Hegyvidéki Ízlelő Étterem – felszolgáló

A Budapest Hegyvidéki Ízelítő Étterem
megváltozott munkaképességű munkatársat keres
felszolgáló
munkakörbe Budapestre.

MUNKAKÖRfelszolgáló
A CÉGRŐLA különleges koncepciójú étterem egyediségét az adja, hogy a vezetőkön kívül minden munkavállaló megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott.
A MUNKAVÉGZÉS HELYE1126 Budapest, Böszörményi út 23.
MUNKÁLTATÓBudapest Hegyvidéki Ízlelő Étterem
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– alapszintű számítógépes ismeretek
– felszolgáló végzettség előny, de nem feltétel (!)
– vendéglátás szeretete
– Megváltozott munkaképesség (komplex minősítésről, vagy egészségkárosodottságról, vagy munkaképesség csökkenésről szóló szakvélemény)
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMARészmunkaidő (napi 4 óra)
AMIT KÍNÁLNAK– Minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek
– Egészség, család, magánélet, munka közötti egyensúly lehetősége, napi 4 óra munkavégzés.

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Ízlelő – felszolgáló!