Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Türk+Hillinger Hungária Kft. – Fűtőpatronkészítő

Eger, Kál

Türk+Hillinger Hungária Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársait
fűtéspatronkészítő munkakörbe Egerbe vagy Kálra.

MunkakörFűtőpatronkészítő
Munkavégzés helyeEger / Kál
MunkáltatóTürk+Hillinger Hungária Kft.
Feladataid lesznek– fűtőpatronok és azok részegységeinek előállítása,
– üzemi rend, termékbiztonság, munka- és minőségbiztosítási előírások betartása,
– gépek, eszközök üzemeltetése, tisztán tartása,
– apró alkatrészek szerelése.
Elvárások– jó kézügyesség, precizitás,
– több műszakos munkarend vállalása,
– minimum alapfokú végzettség,
– csapatmunkára való hajlam,
– monotónia tűrés,
– túlóra vállalása.
Amit kínálnak– biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél,
– cafetéria juttatás,
– versenyképes fizetés.
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (8 óra)
Munkarend2 műszak
Felvenni kívánt személyek száma5-10 fő
További fontos információkA termelővállalat egy német tulajdonú cégcsoport tagja, amely 1994 óta ipari fűtőelemeket gyárt. A megrendelésállomány bővülése új munkatársakat keresnek betanított munkára egri és káli telephelyeikre, azonnali munkakezdéssel.

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Türk+Hillinger – fűtőpatronkészítő!