Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Kontakt-Elektro Kft. – Takarító

Pécs

A Kontakt-Elektro Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
takarító munkakörbe.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSETakarító
MUNKÁLTATÓ Kontakt-Elektro Kft.
MUNKAVÉGZÉS HELYE7630 Pécs, Mohácsi út 79.
A CÉGRŐLA KONTAKT-Elektro Kft. belföldi tulajdonú, családi vállalkozásként 40 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein. Tevékenysége kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, villamos elosztószekrények gyártására és helyszíni telepítésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.
FELADATOK– irodák, tárgyalók közösségi terek csarnokok, zuhanyzók wc-k konyha egyéb helységek napi, heti, havi takarítási feladatainak elvégzése
– részvétel az éves nagytakarításban (évente 2 alkalommal)
– polcok, vitrinek időszakos portalanítása
– üveg- és ablakfelületek tisztítása
– kukák ürítése
ELVÁRÁSOKmegváltozott munkaképesség
– megbízhatóság
– munkára való igényesség
– fizikai állóképesség
AMIT KÍNÁLNAK– versenyképes fizetés
– utazási hozzájárulás
– egyéni és csapatmunka
– nemzetközi környezet
– fejlődési lehetőség
MUNKAIDŐ Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Kontakt-Elektro – Takarító!