Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Rehau-Automotive Kft. – Operátor

Újhartyán

A Rehau-Automotive Kft.
megváltozott munkaképességű operátor munkatársat keres
újhartyáni telephelyére.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEOperátor
MUNKÁLTATÓ Rehau-Automotive Kft.
MUNKAVÉGZÉS HELYE2367 Újhartyán, Japán Fasor 9.
A CÉGRŐLA REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak
biztosít stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő, hazai autóipari ágazata számos nagynevű autógyárat
szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.
FELADATOK– Fröccsöntött / lakkozott autóalkatrészek
kezelése, készre szerelése munkautasítás
alapján
– Fröccsöntött / lakkozott autóalkatrészek
ellenőrzése, utómunkálása
– Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
– A gépek mellett felállított számítástechnikai
eszközök kezelése
ELVÁRÁSOK– Középfokú végzettség
– Fizikai terhelhetőség
– Precíz munkavégzés
– Többműszakos munkarend vállalása
– Csapatmunkára való hajlandóság
– Megváltozott munkaképesség (komplex minősítés vagy fogyatékossági támogatásról szóló határozat)
AMIT KÍNÁLNAK– Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható
cafetéria;
– Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
– Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
MUNKAIDŐ Teljes munkaidő (napi 8 óra)
MUNKAREND3 műszakos munkarend:
– 06.00 – 14.00
– 14.00 – 22.00
– 22. 00 – 06.00

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  REHAU – Operátor!