Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

QLM Development Center Kft. – Raktáros

Szigetszentmiklós

A QLM Development Center Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű
munkatársát raktáros munkakörbe.

MunkakörRaktáros
Munkavégzés helyeSzigetszentmiklós
MunkáltatóQLM Development Center Kft.
Feladatok– beérkező áruk tételes átvétele és betárolása megadott szempontok, előírások szerint,
– az áru bevételezéséhez és kiadásához szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése,
– pontos, naprakész raktári nyilvántartás vezetése (vállalatirányítási rendszerben),
– raktáron belüli anyagmozgatás (kézzel vagy anyagmozgató eszközök segítségével),
– szállításra váró anyagok, termékek előkészítése, szükség szerinti címkézése szállítólevél készítése, szállítmány átadása fuvarozó részére,
– leltározások és selejtezések végrehajtása,
– adatszolgáltatás.
Elvárások, a jelentkezés feltételei– raktáros tapasztalat 3-5 év
– vállalatirányítási szoftverismeret (ERP)
– középfokú végzettség
– B kategóriás jogosítvány
– önállóság
Amit kínálnak– A munkaidő fix, munkanapokon 8.00-16.30-ig tart, így nem kell hétvégén és éjszaka is műszakot vállalnod,
– itt minden adott a szakmai fejlődéshez: a tudásba fektetnek és képzésekkel is segítik szakmai előrelépésedet,
– a szakmai teljesítmény mögött minden esetben valódi összetartás, jó hangulatú, támogató csapat áll, mely fontos érték a cégnél,
– folyamatosan növekedéssel garantálják a vállalat stabilitását,
– sokrétű, izgalmas munkakört biztosítanak, melyben önállóan és csapatban is kiteljesedhetsz,
– szabadságot kapsz a munkában, megbíznak Benned, úgy dolgozol, ahogy szerinted a leghatékonyabb.
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra)
Hétfőtől péntekig 08.00-16.30-ig
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Alkalmazni kívánt személyek száma1 fő
Egyéb fontos információAz állás betöltéséhez előnyt jelent:
– angol nyelv ismerete
– targoncakezelői jogosítvány, tapasztalat

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: QLM – raktáros!