Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Mérnök-Mátrix Zrt. – Takarító

Győr

A Mérnök Mátrix Zrt. keresi új,
megváltozott munkaképességű
(siket vagy nagyothalló) munkatársát
takarító munkakörbe.

MunkakörTakarító
Munkavégzés helye9022 Győr, Árpád út 93.
MunkáltatóMérnök Mátrix Zrt.
Feladatok– wc-k fertőtlenítő takarítása: szemetesek ürítése és zsákcsere, higiéniás felöltés, fertőtlenítő felmosás, wc-k és mosdók fertőtlenítő és vízkőmentesítő tisztítása;
– teakonyha takarítása: mosogatótálca tisztítása, asztalok és székek tisztítása, seprés és felmosás, szemetesek ürítése és zsákcsere, mikrohullámú sütő és hűtő tisztán tartása;
– iroda, közlekedők, előtér takarítása: portalanítás és pókhálózás, berendezési tárgyak nyirkos áttörlése, szemetesek ürítése és zsákcsere, seprés, felmosás, porszívózás;
– félévente az iroda teljeskörű takarítása: bútorok tisztítása, porszívózás, felmosás, ablak tisztítás, reluxák tisztítása
Elvárások, szükséges kompetenciák– precíz, pontos, igényes munkavégzés
– megváltozott munkaképesség
MunkaidőNapi 4, 5, 6, 7 vagy 8 óra
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– rugalmas munkaidő
– cafetéria
További fontos információAz irodák kb. 170 m2 és 90 m2 területen helyezkednek el. Takarítandó terület: irodák, tárgyaló, wc blokk, teakonyha, közlekedők, raktár, lift, előtér. A takarításhoz szükséges tisztító- és ápolószereket, eszközöket biztosítjuk.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Mérnök Mátrix – takarító!