Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Gyémánt Szív Nonprofit Kft. – Intézményi takarító

Komló

A Gyémánt Szív Nonprofit Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű (siket vagy nagyothalló)
munkatársait intézményi takarító munkakörbe.

MunkakörIntézményi takarító
Munkavégzés helyeKomló
MunkáltatóGyémánt Szív Nonprofit Kft.
Feladataid lesznekLépcsőházak felseprése, felmosása, felületek törölgetése, sikosságmentesítés.
Elvárások, a jelentkezés feltételeiÉrvényes komplex minősítés (megváltozott munkaképesség)
Foglalkoztatás napi időtartama, munkarendRészmunkaidő (napi 4 óra)
7:30 – 11:50
Munkaszerződés típusaHatározott idejű, 2024. 12. 31-ig
Amit kínálnak– várható bér: bruttó 120.000 Ft
– minőségi bérpótlék ( 2.000 Ft – 8.000 Ft)
– jutalom (2.000 Ft – 15.000 Ft)
– jelenléti díj (2.000 Ft – 7.500 Ft)
– stabil munkahely
– kellemes munkakörnyezet, változatos munka
Alkalmazni kívánt személyek száma3 fő

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  Gyémánt Szív- takarító!