Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

HAVI Logistics Kft. – Raktáros

Gyál

A HAVI Logistics Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársait
raktáros munkakörbe, Gyálra.

MUNKAKÖRRaktáros
MUNKAVÉGZÉS HELYE2360 Gyál, Bem József u. 30. (Prologis Park)
MUNKÁLTATÓHAVI Logistics Kft.
A CÉGRŐL A HAVI Logistics Kft. egy amerikai magántulajdonban lévő, nemzetközi élelmiszer-logisztikai vállalat, mely jól ismert cégek ellátásilánc-működésének innovációjával és optimalizálásával foglalkozik.
FELADATOK– komissiózás, áru-összekészítés
– targoncavezetői engedély esetén letárolási feladatok
– megfelelő rutin elsajátítása esetén áruátvételi feladatok
– szárazáru raktárban történő munkavégzés
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– raktározási ismeretek
– magas fokú precizitás
– erkölcsi bizonyítvány
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMATeljes munkaidő (napi 8 óra)
MUNKAREND– 2 műszakos munkarend, heti váltásban
– hétvégi és ünnepnapi munkavégzés lehetséges
SZERZŐDÉS TÍPUSAhatározatlan idejű munkaszerződés
AMIT KÍNÁLNAK– stabil, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
– határozatlan idejű munkaszerződés
– előrelépési és fejlődési lehetőség (vezetőüléses, vezetőállásos targoncás jogosítvány megszerzése)
– versenyképes jövedelem
– órabéres/teljesítménybéres rendszer
– bejárási támogatás
– választható cafeteria elemek
– dolgozói kedvezmény

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: HAVI Logistics Kft. – raktáros!