Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Tesco – Áruházi támogató

Dombóvár, Veszprém, Kiskunhalas, Balatonföldvár, Siófok, Ajka, Keszthely, Tiszaújváros, Balatonfüred, Kecskemét, Mezőkövesd, Tatabánya

A Tesco keresi új, megváltozott munkaképességű
munkatársait áruházi támogató munkakörbe
az ország több pontján.

MunkakörÁruházi támogató
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóTesco Global Zrt.
A cégről“Az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést és rugalmas, a Te igényeidhez igazodó munkabeosztást kínálunk. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk.
A Tesco valóban családbarát vállalat: segítünk a munka és a magánélet egyensúlyának biztosításában. Rugalmas munkaidő-beosztást biztosítunk, és igazodunk a Te és családod igényeihez. Ha szeretnél fejlődni, és előrelépni a karrieredben, akkor ebben is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és heti gyümölcsnapot szervezünk a kollégák számára.
Küldetésünknek érezzük jót és jól cselekedni, ezért fontosnak tartjuk a rászorulók megsegítését, támogatjuk a helyi közösségeket,, valamint élen járunk az élelmiszerpazarlás elleni küzdelemben.”
FeladatokA nagyobb áruházakban fontos szereped van, hogy a vásárlók a legjobb termékeket és nagyszerű vásárlási élményt kapják.

Mit kell ehhez tenned?

A bolt eladóterében az alábbi feladatok várhatnak rád, elsősorban állómunka végzése szükséges:
– Ellenőrződ a termékek minőségét, frissességet és lejárati idejét.
– Elvégzed a termékek árcsökkentésével kapcsolatos folyamatot.
– Ha egy vásárló segítséget kér segítőkészen állsz a rendelkezésére.

– Könnyebb árukat helyezel ki a polcokra, azokat ha szükséges leigazítod, rendezed.
– Gondoskodsz róla, hogy jó ár címkék legyenek kint a polcokon.
– Pénztárosi feladatokat látsz el.
– Szeress csapatban dolgozni.
Természetesen nem kell minden feladatot ellátnod, részfeladatok elvégzésére is van lehetőség!
Elvárások, a jelentkezés feltételeiTéged keresnek, ha:

– Megváltozott munkaképességről vagy fogyatékossági támogatósról szóló, érvényes határozattal rendelkezel.
– Nem okoz nehézséget az okostelefon használata (az árak és lejárati idők ellenőrzése okostelefonnal történik).
– Nem okoz gondot a könnyű fizikai munka.
– Szeretsz csapatban dolgozni.
Munkaidő, munkarendRészmunkaidő (napi 4 óra) – beosztás szerinti munkarend (elsősorban délelőttös munkavégzés)
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– várható bruttó kereset: 160.000 Ft/hó (4 óra esetén)
– segítőkész jó csapat
– 10%-os vásárlási kedvezmény
– próbaidő után br. 8000 Ft cafeteria
Munkavégzés helyeCím
Dombóvár – 4 óra (több műszak) 7200 Dombóvár, Köztársaság u. 7.
Veszprém – 4 óra (csak délelőtt) 8200 Veszprém, Külső-Kádártai utca 3.
Balatonföldvár – 4 óra (délelőtt)8623 Balatonföldvár, Budapesti út 1.
Siófok – 4 óra (15.00-19.00)8600 Siófok, Vak Bottyán utca 27.
Akja – 4 óra (több műszak)8400 Ajka, Fő út 66.
Kiskunhalas – 4 óra (több műszak) 6400 Kiskunhalas, Fejérföld utca 24.
Tiszaújváros – 4 óra (több műszak) 3580 Tiszaújváros, Örösi út 1/A.
Balatonfüred – 4 óra 8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 55.
Kecskemét Talfája – 4 óra6000 Kecskemét, Talfája út 1.
Mezőkövesd – 4 óra 3400 Mezőkövesd, Egri utca 51.
Tatabánya – 4 óra 2800 Tatabánya, Bláthy Ottó utca 1.
Gyöngyös – 4 óra 3200 Gyöngyös, Vásár utca 2.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Tesco – áruházi támogató, és jelezd, hogy melyik áruházban szeretnél dolgozni!