Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

SINOSZ Nógárd Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata – Jelnyelvi tolmács

Salgótarján, Nógrád megye

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Nógrád Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálatához
jelnyelvi tolmács munkatársat keresünk napi 8 órás munkaidőben.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEJelnyelvi tolmács
MUNKÁLTATÓSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
MUNKAVÉGZÉS HELYE– SINOSZ Nógrád Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata (3100 Salgótarján, Bartók Béla út 10. 2. em. /207-208. ajtó)
– jelnyelvi tolmácsként külső helyszínen, Nógrád megye területén
Feladatok– A kommunikáció akadálymentesítése a jelnyelvi tolmácsszolgálathoz forduló ügyfelek részére.
ELVÁRÁSOK– Jelnyelvi tolmács végzettség
– Jelnyelvi tolmácsok országos névjegyzékében történt regisztráció
– Agilitás
– Terhelhetőség
– Jó problémamegoldó készség
– Jó kommunikációs készség
– Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások gyakorlati használata, ismerete, internethasználat
AMIT KÍNÁLUNK117 éve folyamatosan működő, közhasznú civil szervezetünkben:
– Versenyképes fizetés
– Cafeteria juttatások (SZÉP kártya)
– Helyi, szükség esetén helyközi utazási bérlet
– Céges telefon
– támogatott továbbképzés / támogatott jelnyelvi képzés
– igény esetén lakhatási támogatás
– keresetkiegészítési lehetőség: videotolmácsolás
ELŐNYT JELENT– „Tolmácsolás siketvak személyek számára” című képzés elvégzését igazoló tanúsítvány megléte vagy a Tolmácsolás siketvak személyeknek specializáció elvégzésének igazolása.
– Több tolmácsolási módszer ismerete és alkalmazása.
JELENTKEZÉSFényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, az igazgato@sinosz.hu e-mail-címen, mielőbbi munkakezdéssel.
TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓMunkakezdés időpontja: 2024.07.01

Jelentkezés: Az igazgato@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. A tárgyba írd be:  SINOSZ Nógrád – jelnyelvi tolmács!