Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Rehab Force Nonprofit Kft. – Szakács

Budapest

A Rehab Force Nonprofit Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársait
szakács munkakörbe.

MunkakörSzakács
MunkáltatóRehab Force Nonprofit Kft.
Munkavégzés helye1126 Budapest Böszörményi u. 34.
FeladatokLátványpékségben reggeli ételek, pohárkrémek, szendvicsek elkészítése.
Elvárások, a jelentkezés feltételei– szakács vagy hasonló szakmában szerzett tapasztalat,
– elhivatott és igényes munkavégzés,
– megváltozott munkaképesség.
MunkarendNappali munkarend.
Munkaszerződés időtartamaHatározott idejű munkaszerződés (2023. 06. 30-ig), amely meghosszabbítható
Foglalkoztatás napi időtartamaRészmunkaidő (napi 4 vagy 6 óra)
Amit kínálnak– bérezés megegyezés szerint,
– akkreditált munkahely,
– toleráns munkakörnyezet,
– hallássérült munkatárs.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Rehab Force Nonprofit Kft. – szakács!