Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

ProLicht Hungary Kft. – Műszerész / betanított készülék-villanyszerelő

Budapest

A ProLicht Hungary Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
műszerész / betanított készülék-villanyszerelő munkakörbe.

MunkakörMűszerész / betanított készülék-villanyszerelő
Munkavégzés helye1097 Budapest, Gyáli út 33.
MunkáltatóProLicht Hungary Kft.
Feladatok– különböző méretű és formájú világító reklámberendezések gyártása során a (LED-es technológiájú) világítás kiépítése és bekötése
– egyéb gyengeáramú rendszerek megvalósítása
Elvárások– 8 általános iskolai végzettség
– precíz és igényes munkavégzés
– szerelési tapasztalap
– előnyt jelent a villanyszerelő végzettség vagy tapasztalat
– pályakezdők jelentkezését is várják, a feladatok viszonylag rövid idő alatt betanulhatók
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra)
1 műszak (06.00-15.00 – benne 30 perc reggeli és 30 perc ebédszünet)
Szerződés típusahatározatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– jó megközelíthetőség (metró- és villamosmegálló a közelben)
– jó munkakörülmények
– a távolsági bérlet árának 86%-os megtérítése
– fizetett túlóra lehetősége (nem kötelező)
– biztos, hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony)
– jó munkahelyi légkör
– munkahelyi extrák: céges étkező, zuhanyzási lehetőség, céges rendezvények, parkoló

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: ProLicht – villanyszerelő!