Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

MME Quality Ltd. – Minőségellenőr

Pécs

Az MME Quality Ltd. keresi új, megváltozott munkaképességű
munkatársait minőségellenőr munkakörbe, Pécsre.

MunkakörMinőségellenőr
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóPécs
FeladatokLézerhegesztés, csőlyukasztás, pin benyomás, o-gyűrű szerelés, szenzorcsavarozás, sorfeltöltés, gasket (tömítőgyűrű) szerelés, darab tisztítás és előkészítés a szivárgás teszt előtt (esetleg hegesztés előtt).
Elvárások, a jelentkezés feltételei– precíz, pontos munkavégzés
– monotonitás tűrés
– rugalmasság
– alapfokú végzettség
megváltozott munkaképesség

ELŐNY:
– szakképzettség előny, de nem feltétel
– jogosítvány,
– angolnyelv-tudás
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra), nappalos beosztás
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Alkalmazni kívánt személyek száma6-10 fő
Amit kínálnak– versenyképes jövedelem (megegyezés szerint)
– nemzetközi munkakörnyezet
– szakmai tapasztalatszerzés
– stabil vállalati háttér

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: MME – minőségellenőr!