Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Magyar Posta Zrt. – Rehabilitációs mentor

Budaörs

A Magyar Posta Zrt. keresi új munkatársát
rehabilitációs mentor munkakörbe Budaörsre.

MunkakörRehabilitációs mentor
Munkavégzés helyeOrszágos Logisztikai Központ (OLK)
2040 Budaörs, Gervay Mihály utca 9-11.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Részvétel megváltozott munkaképességű munkatársak interjúztatásában, kiválasztásában.
– Az MMK-s személyek szakértői véleményeinek áttekintése és értelemzése a foglalkoztatás érdekében.
– Egyénre szabott, személyes támogatás nyújtása a megváltozott munkaképességű munkatársak részére, velük rendszeresen kapcsolattartás.
– Kapcsolatfelvétel/kapcsolattartás szakemberekkel (pl. dolgozó külső mentora, pszichológusa stb.).
– Segítségnyújtás a megváltozott munkaképességű munkatársak munkahelyi környezetbe történő beilleszkedésében.
– Vezetőkkel való konzultáció szakmai kérdésekről.
– Kapcsolattartás a többi rehabilitációs mentorral, a HR szakterület illetékes munkatársával, társosztályokkal és szervezetekkel.
– A megváltozott munkaképességű munkatársak beillesztéséhez kapcsolódó edukációban való részvétel és koordináció.
– Az MMK-s státuszhoz kapcsolódó tudnivalókról és támogatásokról tájékoztatás, segítségnyújtás ügyintézésben stb.
Elvárások– A 327/2012. (XI. 16.) Korm. rendelet 1. melléklete alapján a rehabilitációs mentor képesítési és tapasztalati idő előírása
– Magas fokú empátia
– Jó problémamegoldó képesség
– Együttműködési készség
– Nyitottság
– Felhasználó szintű Excel-, Word- és Power Point-tudás
– Foglalkoztatási rehabilitációban szerzett tapasztalat
Előnyt jelentHasonló munkakörben szerzett tapasztalat forprofit cégeknél.
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra)
Kötetlen munkaerend (2 műszakban dolgozó kollégák mentorálása)
Szerződés típusa Határozatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– Rugalmas munkaidő
– 3 hónap után cafeteria
– Utazási költség térítése
– Céges laptop és mobiltelefon
– Szakmai képzések
Jelentkezési határidő2024. 09. 30.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta – rehabilitációs mentor!