Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Magyar Posta Zrt. – Levélkézbesítő

Budapest és/vagy Pest megye

A Magyar Posta Zrt. keresi új, (siket vagy nagyothalló)
megváltozott munkaképességű munkatársát
levélkézbesítő munkakörbe.

MunkakörLevélkézbesítő
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.

Ha stabil, hosszú távú munkahelyet, biztos megélhetést és egy társadalmilag is megbecsült hivatást szeretnél, akkor a Magyar Posta megfelelő munkahely számodra.
Feladatok– közönséges levélküldemények, reklámanyagok címhelyre történő kézbesítése
– leszámolás a kézbesített küldeményekről, okiratokról
Elvárások– 8 általános iskolai végzettség
– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– megváltozott munkaképesség
Munkaidő, munkarend– napi 4, 6 vagy 8 óra – megegyezés szerint
– nappali munkarend
– hétfőtől péntekig 06.00-tól vagy 07.00-től vagy 08.00-tól
Amit kínálnak– bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
– munkaruha
– munkába járási támogatás
– lakás célú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
– határozatlan munkaviszony
– változatos munka, szabadban végzett, önálló munkavégzés
– csoportos élet- és balesetbiztosítás
– szabad hétvégék és ünnepnapok
– 3 hónapot követően bruttó 25 000 Ft/ hó cafeteria juttatás
várható bruttó kereset: 330. 000 Ft/hó alapbér + ösztönző
elérhető bruttó jövedelem: 415 000 Ft/hó 8 órás foglalkoztatás esetén
Szerződés típusa Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel.
További információA munkakör alkalmas orvosi vizsgálat esetén azonnal betölthető.
Munkavégzés helye, napi munkaidő Cím
Budapest I., II., XII. kerület – 4, 6 vagy 8 óra Budai Központi Kézbesítő posta, 1122 Budapest, Városmajor utca 35-37.
Budapest XI.kerület – 4, 6 vagy 8 óra Budapest 112-es posta,1114 Budapest, Fehérvári út 9-11.
Dabas – 4 óra Dabas 4-es posta, 2370 Dabas, Bartók Béla út 54/a
Szigetszentmiklós – 4 óra Szigetszentmiklós 1-es posta, 2310 Szigetszentmiklós, Szent Erzsébet tér 1.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta – levélkézbesítő, és jelezd, hogy melyik munkavégzési helyen szeretnél dolgozni!