Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Irmák Nonprofit Kft. – Parkgondozó, konyhai kisegítő, csomagoló

Esztergom, Kesztölc, Piliscsaba, Albertirsa

Az Irmák Nonprofit Kft. keresi új, megváltozott munkaképességű
(siket vagy nagyothalló) munkatársait parkgondozó, konyhai kisegítő
és csomagoló munkakörökbe.

Munkakör:Parkgondozó, konyhai kisegítő, csomagoló
Munkavégzés lehetséges helyszínei:Esztergom, Kesztölc, Piliscsaba, Albertirsa
Munkáltató: Irmák Nonprofit Kft.
Feladatok:Csomagolás, parkgondozás, konyhai kisegítő feladatok ellátása, intézményi takarítás.
Elvárások:A foglalkoztatáshoz szükséges orvosi papírok megléte.
Munkarend, munkaidő: Általános munkarend, részmunkaidő (napi 4 / 6 óra)
Amit kínálnak: – Hosszútávú munkavégzés lehetősége, azonnali munkakezdéssel.
– Minimálbér.
Alkalmazni kívánt személyek száma: 28 fő
További információk: Jelentkezésnél írd meg, melyik településen szeretnél dolgozni, és melyik munkakör érdekel!

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Irmák – Parkgondozó/ konyhai kisegítő/ csomagoló