Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

„Emberekért” Közhasznú Nonprofit Kft. – Termék-összeszerelő

Pécs, Szekszárd

Az „Emberekért” Közhasznú Nonprofit Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársait
termék-összeszerelő munkakörbe Pécsre vagy Szekszárdra.

MUNKAKÖRTermék-összeszerelő (betanított munka)
MUNKAVÉGZÉS HELYE7630 Pécs, Finn u. 2.
7100 Szekszárd, Epreskert u. 7.
MUNKÁLTATÓ„Emberekért” Közhasznú Nonprofit Kft.
FELADATOKKábelszerelés
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEIMegváltozott munkaképesség
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMARészmunkaidő (napi 4 óra)
MUNKARENDSávos munkakezdési lehetőség
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA10-10 fő
AMIT KÍNÁLNAK– Stabil, hosszútávú munkalehetőség
– Egyéni képességek figyelembevétele a munkafolyamat kiválasztása során
– Belső képzés keretében, tapasztalt kollégák segítségével megvalósuló betanulási folyamat
– Empatikus vezetőség
– Szakképzett rehabilitációs szakemberek, akik bármilyen probléma megoldásában készek segíteni

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: „Emberekért” – összeszerelő (és add meg a választott város nevét: Pécs vagy Szekszárd) !