Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

CAMilleon Kft. – Gondnok

Halásztelek

A CAMilleon Kft. keresi
megváltozott munkaképességű munkatársát
gondnok munkakörbe.

MUNKÁLTATÓCAMilleon Kft.
MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEGondnok
MUNKAVÉGZÉS HELYEHalásztelek
ELVÁRÁSOK, A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– Képesség mindenfajta épület körüli rendszeres gondnoki munkára, mint pl. fűnyírás, folyókatisztítás, hólapátolás, kertészkedés stb.
– Rugalmasság (esetenként besegíteni más munkakörökbe)
– Proaktivitás
– Igény a rendezett környezetre és motiváció annak fenntartására
– Szükséges végzettség: 8 általános
ELŐNYT JELENTJogosítvány
MUNKARENDDélelőttös műszak.
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAHatározatlan idejű munkaszerződés
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMATeljes munkaidő (8 óra)
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő
AMIT KÍNÁLNAK– Kulturált környezet, igényes munkák, jó csapat
– Bérezés: megegyezés szerint (órabérben)
– Klimatizált üzem
– biztonságos munkakörnyezet
– segítőkész munkatársak
– versenyképes fizetés

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. A tárgyba írd be: Camilleon – gondnok!

Yoast SEO