Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

CAMilleon Kft. – CNC esztergályos

Halásztelek

A CAMilleon Kft. keresi
siket vagy nagyothalló munkatársát
CNC esztergályos munkakörbe.

MUNKÁLTATÓCAMilleon Kft.
MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSECNC esztergályos
MUNKAVÉGZÉS HELYEHalásztelek
ELVÁRÁSOK, A JELENTKEZÉS FELTÉTELEICélzottan FANUC vezérlésű CNC esztergán már tapasztalattal bíró munkavállalót keresnek.
– Forgácsolási alapismeretek
– Műszakirajz-olvasási ismeret
– Önálló munkavégzés
– Precizitás, igényesség
– Jártasság az egyedi, illetve a kis/közepes sorozatú alkatrészek forgácsolásában
– Proaktivitás, problémamegoldó képesség
– Szükséges végzettség: 8 általános
ELŐNYT JELENTHagyományos forgácsolói tapasztalat.
MUNKARENDVáltott délelőttös és délutános műszak (jelenleg csak délelőtt)
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAHatározatlan idejű munkaszerződés
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMATeljes munkaidő (8 óra)
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő
AMIT KÍNÁLNAK– Kulturált környezet, igényes munkák, jó csapat
– Bérezés: megegyezés szerint (órabérben)
– Klimatizált üzem
– biztonságos munkakörnyezet
– segítőkész munkatársak
– műszakszám: 2 (délelőtt-délután)
– versenyképes fizetés

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. A tárgyba írd be: Camilleon – CNC esztergályos!