Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

BePRO – Összeszerelő

Budapest

A BePRO Signfactory Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
összeszerelő munkakörbe.

MunkakörÖsszeszerelő
Munkavégzés helye1117 Budapest, Budafoki út 183. (Újbuda Tesco mögött)
MunkáltatóA BePRO Signfactory Kft.
FeladatokReklámfeliratok, világító táblák, reklámeszközök összeszerelésére keresnek ügyes kezű munkatársat, jellemzően benti műhelymunkára.
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra) – 06.00-15.00
Túlóra-lehetőség van, sőt, a túlórára való hajlandóság fontos feltétel, hétvégén is.
Elvárások, szükséges kompetenciák– Elsősorban villanyszerelők, elektronikai / mechanikai műszerészek, esetleg asztalosok jelentkezését várják, de valójában itt nem annyira a végzettség, mint inkább a tapasztalat, az ügyesség számít!
– Hajlandóság túlórára és hétvégi munkavégzésre.
– Fontos, hogy be tudj illeszkedni a csapatba.
Amit kínálnak– Azonnali beléptetés a személyes találkozó és a sikeres próbamunka után.
– Hosszútávú, biztos, kiszámítható munkalehetőség.
– Stabil alapokon álló cég.
– Jó csapat.

Bővebb információ a cégről– www.facebook.com/BeproSolutions
– www.bepro.hu

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  BePro – összeszerelő!