Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Sikoplast Recycling Kft. – Gépi forgácsoló

Budapest

A Sikoplast Recycling Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársait
gépi forgácsoló munkakörbe.

MunkakörGépi forgácsoló hagyományos gépekre (marós, esztergályos, horizontos)
Munkavégzés helyeBudapest (XXIII. kerület), Ócsai út 4.
MunkáltatóSikoplast Recycling Kft.
A cégről„23 fős gépgyártó cég vagyunk. Műanyag-újrahasznosító gépek gyártásával foglalkozunk.
A tervezéstől a gyártásig minden az üzemünkben történik.”
ElvárásokSzakirányú végzettség.
Előnyt jelent– többéves szakmai tapasztalat,
– megváltozott munkaképesség,
– jelnyelv ismerete és használata
FeladatokAlkatrész gyártása rajz szerint (kisszéria szerint)
Amit kínálnak– egyedi gyártással kapcsolatos magas színvonalú tapasztalatszerzés,
– hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben,
– vidékieknek utazásiköltség-támogatás
– határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra) – 06.30-tól 15.00-ig vagy 07.00-től 15.30-ig.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Sikoplast – gépi forgácsoló!