Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Magyar Posta Zrt. – Logisztikai küldeményfeldolgozó II. (Éjszakai műszak)

Alsózsolca

A Magyar Posta Zrt. keresi új, (siket vagy nagyothalló)
megváltozott munkaképességű munkatársát
logisztikai küldeményfeldolgozó II. munkakörbe.

MunkakörLogisztikai küldeményfeldolgozó II.
Munkavégzés helye3571 Alsózsolca, Gyár u. 24
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– A munkavállaló csomagfeldolgozást, irányítást, szétosztást végez heti 40, napi 8 óra időtartamban, éjszakai műszakban, hétfőtől-péntekig 22:40.től 07:00. óráig.
– Munkavégzés, anyagmozgatás az üzem technológiai területén, a szállítópálya kimeneteleinél, a szintkiegyenlítőknél, ill. a gépjárművek rakodótereinél történik.
– Munkaidejének nagy részében a gépre alkalmas csomagküldemények szállítópályára történő felpakolását, ill. a kimeneteknél történő levételét, irányítását végzi.
– A szállítópálya kimenetelénél PDA eszközzel végzi a csomagküldemények beolvasását, kézbesítő járásonként történő szétválogatását. Szétválogatás után  a kézbesítők számára kijelölt konténerbe helyezi a küldeményeket.
– A gépre nem alkalmas küldemények mozgatását az üzem területén manuálisan látja el.
A feldolgozandó csomagküldemények súlya 0-40 kg lehet.
– A feldolgozás során ellenőrzi a küldemények sértetlenségét, lezárását, a címirat meglétét, az irányítás helyességét, hiányosság, sérülés esetén a közvetlen felettesét értesíti.
Elvárások– szakközépiskola, érettségi
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra), hétfőtől péntekig 22.40-07.00, éjszakás műszak
Munkarend: Egyenlőtlen, 3 havi munkaidőkeret
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidővel)
Amit kínálnak– Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
– Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
– Munkába járási támogatás
– Lakás célú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
– Határozatlan munkaviszony
– Csoportos élet- és balesetbiztosítás
– Bérezés: bruttó alapbér + pótlékok + ösztönző
Bruttó személyi alapbér: 326.000 Ft
Ösztönző mértéke: A Magyar Posta Zrt. belső szabályozásának megfelelően
Választható béren kívüli juttatás: 3. hónapot követően, bruttó 300ezer Ft/év
További információA munkakör alkalmas orvosi vizsgálat esetén azonnal betölthető.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta – Alsózsolca!