Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Erfo Közhasznú Nonprofit Kft. – Betanított munkás

Pécs

Az Erfo Közhasznú Nonprofit Kft. keresi új,
megváltozott munkaképességű (siket vagy nagyothalló)
munkatársát betanított munkás munkakörbe.

MunkakörBetanított munkás
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg.
MunkáltatóErfo Közhasznú Nonprofit Kft.
Feladatok– Termeléstől függően vegyesipari és/vagy papíripari termékek gyártásában való részvétel.
– Könnyű, fizikai erőnlétet nem igénylő, részfeladatok ellátása.
– Papíripari termékek, pl. mappák, gyorsfűzők, iratpapucsok, naptárak hajtogatása, ragasztása, lyukasztása, fűzése.
– Termékek címkézése, azok egységbe való rendezése.
– Csomagolási feladatokban való részvétel.
– Könnyebb összeszerelési munkálatok ellátása.
ElvárásokMegváltozott munkaképesség (érvényes komplex minősítés)
MunkaidőRészmunkaidő (napi 4 óra)
MunkarendKötött, nappali munkarend
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Amit kínálnak– Biztos céges háttér.
– Hosszú távú munkalehetőség.
TelepülésPontos cím
Pécs7630 Pécs, Bajor utca 6.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Erfo – betanított munkás!