Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Progress Étteremhálózat Kft. – Éttermi munkatárs

Győr, Pápa

A Progress Étteremhálózat Kft. keresi új,
siket vagy nagyothalló (megváltozott munkaképességű munkatársait)
éttermi munkatárs munkakörbe.

MunkakörÉttermi munkatárs
Munkavégzés helyeAz aktuálisan elérhető helyszíneket a hirdetés végén, a táblázatban találod.
MunkáltatóProgress Étteremhálózat Kft.
A cégről„A McDonald’s nemzetközileg ismert étteremlánc, világszerte több mint 100 országban 38 ezret meghaladó számú étteremmel üzemel. Magyarországon 1988-ban nyitottuk első egységünket, azóta több mint 110 étteremben várjuk vendégeinket országszerte. Teljes rendszerünk országosan nagyságrendileg 8000 kolléga részére biztosít munkavégzési lehetőséget és kiemelt szerepet kap az étteremláncnál a rugalmas foglalkoztatási formák támogatása. Szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesztjük és modernizáljuk annak érdekében, hogy vendégeink ne csak a változatos, finom ételekért, hanem a jóízű, könnyed, élménygazdag pillanatokért térjenek újra és újra vissza hozzánk.”
Feladatok– Lehetőséged lesz a szuper Meki-élmény megteremtésére a vendégeink barátságos, udvarias kiszolgálása során.
– Konyhai feladatok ellátása során profin alkalmazhatod az elsajátított folyamatokat, technológiákat.
– A rendezett, tiszta éttermi környezet fenntartásával hozzájárulhatsz, hogy jó érzés legyen hozzánk betérni.
Elvárások, a jelentkezés feltételeiTéged keresünk, ha:
– Megváltozott munkaképességről vagy fogyatékossági támogatósról szóló, érvényes határozattal rendelkezel.
– Szeretnél tanulni, folyamatosan fejlődni.
– Lendületes és pozitív vagy.
– Szeretsz csapatban dolgozni.
Munkaidő, munkarend– Legalább napi 4 óra
– Választható: délelőtti, délutáni és éjszakai beosztás.
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés.
Amit kínálnak– Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk, és ezen felül 20% kedvezményt a mekis éttermi fogyasztásaidra.
– Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred.
– Versenyképes fizetést kapsz.
– Stabil, megbízható munkahelyen egy szuper csapat tagja leszel.
– Hosszú távú karrierlehetőség.
– A hét minden napján nyitva vagyunk, azonban a rugalmas beosztást Neked is biztosítjuk.

Várható bruttó kereset 8 órás szerződés esetén: 455.000 Ft
Munkavégzés helyeCím
Győr 1.9023 Győr, Baross utca 23.
Győr Drive9023 Győr, Vasvári Pál utca 1.
Győr 3.9024 Győr, Pápai út 2856/3. Hrsz.
Pápa8500 Pápa, Celli utca 11.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Progress – éttermi munkatárs, és írd meg, melyik munkavégzési helyet választod!