Magyar Posta Zrt. – Logisztikai küldeményfeldolgozó

Győr

A Magyar Posta Zrt. keresi új
megváltozott munkaképességű munkatársát
logisztikai küldeményfeldolgozó munkakörbe.

MunkakörKüldeményfeldolgozó-kiosztó
Munkavégzés helye9041 Győr, Zsigmond király u. 21-25. (Győri Logisztikai Depó)
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– Csomagküldemények feldolgozása: irányítószám és cím alapján történő válogatása, továbbítása
– Küldemények informatikai adatrögzítése ipari PDA olvasóval
Elvárások, szükséges kompetenciák– 8 általános iskolai végzettség
– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
– számok ismerete
– helyismeret (járások ismerete)
– térlátás
– felelősség
– rendszerszemlélet
Amit kínálnak– hosszútávú, biztos munkalehetőség
– határozatlan idejű munkaszerződés
– igényes munkakörnyezet
– megbízható, stabil vállalati környezet
– jó csapat
– bérezés: alap+cafetéria+ösztönző
Munkaidő, munkarendNapi 4, 6 vagy 8 óra – egyműszakos munkarend (nappal vagy délután)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta Zrt. – logisztikai küldeményfeldolgozó (Győr)!