Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

Magyar Posta Zrt. – Küldeményirányító

Budapest

A Magyar Posta Zrt. keresi új, (siket vagy nagyothalló)
megváltozott munkaképességű munkatársát
küldeményirányító munkakörbe.

MunkakörKüldeményirányító
Munkavégzés helyeMagyar Posta Hírlap Logisztikai Üzem
1087 Budapest, Orczy tér 1.
MunkáltatóMagyar Posta Zrt.
Feladatok– a hírlap küldemények elszállítása kézi kocsival vagy kézi hidraulikus emelővel („békával”) a feldolgozási területre,
– a kötegben érkező hírlapküldeményeknél a köteg felbontása,
– hírlapküldemények szétosztása az irányítószám vagy 4 számjegyű azonosítók és településnév alapján,
– szétosztás utáni ellenőrzés,
– a hírlapküldemények a szétosztást követően kötegekbe/gyűjtőkötegekbe rendezése,
– a kötegek és gyűjtőkötegek lepántolása,
– 1-2 góc esetében a gyűjtőkötegek postai zsákokba helyezése (zárlat készítése), zsákok zsineggel történő lezárása,
– az 1-2 gócra elkészült zsákokat, illetve 3-9 gócra elkészült kötegeket/gyűjtőkötegeket konténerbe kell berakni (jellemzően férfi kollégák végzik ezt).
Elvárások– 8 általános iskolai végzettség
– megváltozott munkaképesség
– jó állóképesség
– figyelem
– pontosság
– szem-kéz koordináció
– fizikai teherbírás
– csapatmunka
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (napi 8 óra)
Hétfőtől péntekig: 09:40-18:00 (3 havi munkaidőkeret)
Szerződés típusa Határozatlan idejű munkaszerződés (6 hónap próbaidővel)
Amit kínálnak– alapbér + a 3. hónapot követően bruttó 300ezer Ft/év béren kívüli juttatás
– biztonságos, targoncamentes munkakörnyezet
További információMunkába lépés időpontja: azonnal (érvényes orvosi alkalmassági vizsgálat után)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Magyar Posta – küldeményirányító!