Akadályugrás
Decathlon – sporttanácsadó
változó helyszín
Munkakör
sporttanácsadó
Város
Munkavégzés helye
Munkarend
teljes- vagy részmunkaidő
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól.

Országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

SPORTTANÁCSADÓ

Mindennapjaid során:

• Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel

• Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárazásáért, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatokért

• Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában

• Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép-, termékválaszték kialakítása)

Köztünk a helyed, ha:

• hobbi szinttől akár egészen élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat

• szereted az innovatív eszközöket és az „okos” megoldásokat

• felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel

• nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

• szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében

• szívesen dolgoznál maximum napi 8 órás munkaidőben, hétvégén is

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

• időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl

• ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,

• bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével

• jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,

• mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,

• napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,

• teljes munkaidőben bruttó 228 000-248 000 Ft alapbérben részesülsz

• távolsági bérleted 86%-át térítjük

• további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

A Decathlon esetében több álláslehetőség is folyamatosan elérhető a siket és nagyothalló személyeknek. Folyamatosan frissítjük a munkavégzési lehetőség helyszíneit, amiket az álláshirdetések alján lévő táblázatban találtok meg.

A munkavégzés helyszínei:
Budaörs, Dunakeszi, Soroksár, Csömör, Maglód, Bp-Nyugati tér, Bp-Corvin pláza, Sopron, Győr, Kecskemét, Tatabánya, Dunaújváros, Szolnok

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004