Akadályugrás
Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE) - személyi segítő
Budapest
Munkakör
személyi segítő
Város
Budapest
Munkavégzés helye
14. kerület, Hermina u. 57.
Feladatok
Személyi segítéssel összefüggő feladatok ellátása (személyi kísérés, gondozás, fogyatékossággal élő személyek segítése), a támogató szolgálatok
Elvárások, jelentkezés feltételei
megbízhatóság, empátia, jó írásbeli és szóbeli kommunikáció, pontos precíz munkavégzés.
Munkarend
teljes munkaidő
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A VGYKE célkitűzése: tagjainak érdekvédelme, oktatás, kulturális programok szervezése. A szervezet tevékenységei: érzékenyítő tréningek tartása, érdekvédelem, felvilágosítás, rendezvények, programok.

A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE) Louis Braille Támogató Szolgálata

személyi segítő pozícióba

munkatársat keres

Iskolai végzettség: minimum szociális, vagy egészségügyi, vagy gyógypedagógiai középfokú végzettség

Előny: támogató szolgálathoz személyi segítői képesítés megléte, szociális területen hasonló munkakörben tapasztalat

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004