Akadályugrás
Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE) - pénzügyi adminisztrátor
Budapest
Munkakör
pénzügyi adminisztrátor
Város
Budapest
Munkavégzés helye
14. kerület, Angol u. 44
Feladatok
források elszámolása, pénzügyi nyilvántartások kezelése
Elvárások, jelentkezés feltételei
precizitás, jó írásbeli és szóbeli kommunikáció, felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
Munkarend
részmunkaidő
Foglalkoztatás napi időtartama
6 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A VGYKE célkitűzése: tagjainak érdekvédelme, oktatás, kulturális programok szervezése. A szervezet tevékenységei: érzékenyítő tréningek tartása, érdekvédelem, felvilágosítás, rendezvények, programok.

A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE)

pénzügyi adminisztrátor pozícióba

munkatársat keres

Iskolai végzettség: középfokú végzettség, közgazdasági érettségi

Előny: pénzügyi végzettség, hasonló munkakörben tapasztalat

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várják.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004