Akadályugrás
Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE) - karbantartó/gondnok
Budapest
Munkakör
karbantartó/gondnok
Város
Budapest
Munkavégzés helye
Angol u. 44.; Hermina út 57.; Szugló u. 81
Feladatok
bútorok összeszerelése, alap gépészeti munkák, könnyebb bútorok mozgatása
Elvárások, jelentkezés feltételei
mobilitás
Munkarend
teljes munkaidő
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A VGYKE célkitűzése: tagjainak érdekvédelme, oktatás, kulturális programok szervezése. A szervezet tevékenységei: érzékenyítő tréningek tartása, érdekvédelem, felvilágosítás, rendezvények, programok.

A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE)

munkatársakat keres

karbantartó/gondnok pozícióba

Iskolai végzettség: alapfokú végzettség

Előny: hasonló munkakörben tapasztalat

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várják.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004