Akadályugrás
TONA Hungary Kft. - Operatív asszisztens munkatárs
Szigetszentmiklós
Munkakör
Operatív asszisztens munkatárs
Város
Munkavégzés helye
Heltai Jenő u.73.
Foglalkoztatás napi időtartama
8 órás
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Főbb feladatok:

  • Operatív osztály faladataiban való, hatékony előkészítő és adminisztratív munkavégzés (logisztika, eszközök, ingatlan, fejlesztések stb.)
  • ajánlatkérések
  • beérkező ajánlatok összesítése döntés előkészítés
  • eszközökkel, gépjárművekkel, munkagépekkel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Operatív igazgató által meghatározott egyéb feladatokban való hatékony szerepvállalás

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szigetszentmiklós vagy környékbeli lakhely
  • szereted a kihívásokat
  • szereted a pörgős munkát
  • szeretsz verseny futni az idővel, mivel gyors vagy
  • szeretsz önállóan dolgozni, tudsz és akarsz a célokért küzdeni és ez motivál, de tudsz csapatban is játszani, amikor arra van szükség
  • magabiztos és felelősségteljes vagy

Amit kínálunk:

  • Mobil telefon, laptop
  • Dinamikusan fejlődő cég, lendületes csapat

Siket vagy nagyothalló megváltozott munkaképességű kollégát keresnek!

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja