Tesco – Komissiózó (áruelosztó)

Gyál

A Tesco keresi új munkatársát
komissiózó (áruelosztó)
munkakörbe.

MunkakörKomissiózó (áruelosztó)
Munkavégzés helye2360 Gyál, Bem József u. 28.
MunkáltatóTesco Global Zrt.
FeladatokKomissiózóként biztosítod azt, hogy minden áru a helyére kerül. Fogadod az árut beszállítóinktól, elviszed azokat a megfelelő helyre, ügyelve arra, hogy a boltok megkapják azt, amire szükségük van.

Mi is lesz pontosan a feladatod?
– Az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése
– Vonalkód-leolvasóval történő áruelosztás
– Raklap mozgatása kézi vagy gépi hidraulikus emelő (béka) segítségével
– Áruáthelyezés rolli-kocsiba, raklapokra
– Raktártér rendben és tisztán tartása
Elvárások– Jobban szeresd a hűvös időt, mert a feladat elvégzése 1 és 12 fokos raktár részekben történik
– Ne okozzon nehézséget a többműszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00) és a hétvégi munkavégzés
– Szeress csapatban dolgozni és a jó hangulat legyen fontos számodra
– Jó fizikai teherbíró-képességgel rendelkezel
Bér, juttatások (teljes munkaidő esetén)Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + bérkiegészítés + juttatások
– Kezdőbér, az első 3 hónapban: Bruttó 258.900 Ft/hó
– Beálló bér – automatikus béremelés a 4. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 278.300 Ft/hó
– Bérkiegészítés (első hónaptól kezdve) : Bruttó 7.300 Ft/hó, 4. hónaptól 8.000 Ft/hó
– Pótlékok: 18:00 és 6:00 között 30%, vasárnap 50%-os pótlék

Juttatások:
próbaidő lejárta után: Bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás)
Belépés napjától: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
Munkavállalói Támogatóprogram (ICAS), mely életvezetési, pénzügyi és jogi kérdésekben segít minden tescós munkatársat és (vele egy fedél alatt élő) családtagját.
Amit kínálnak– A betanulási időre (kb. 1hét) mentort biztosítunk, aki segít a raktári folyamatok átlátásában
Nagyszerű csapat vagyunk, akik segíteni és támogatni fogjuk a munkádat
– Nem kell szakértőnek lenned, megtanítjuk, amit tudnod kell
– A munkavégzésedhez szükséges védőruházatot és eszközöket kapsz tőlünk
– Számos általunk szervezett programon és rendezvényen vehetsz részt, akár családoddal, gyermekeiddel
Ingyenes dolgozói buszjáratok az alábbi településekről: Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Dunaharaszti, Felsőpakony, Gomba, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kunadacs, Kunszentmiklós, Monor, Monorierdő, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Szalkszentmárton, Táborfalva, Taksony, Tápióbicske, Tass, Tatárszentgyörgy, Újhartyán, Üllő, Vecsés
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (8 óra)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Tesco – komissiózó!