Tesco – Készletgazdálkodási munkatárs

Budapest

A Tesco keresi új, megváltozott munkaképességű
munkatársát készletgazdálkodási munkatárs munkakörbe.

MunkakörKészletgazdálkodási munkatárs
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóTesco Global Zrt.
A cégről“Az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést és rugalmas, a Te igényeidhez igazodó munkabeosztást kínálunk. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk.
A Tesco valóban családbarát vállalat: segítünk a munka és a magánélet egyensúlyának biztosításában. Rugalmas munkaidő-beosztást biztosítunk, és igazodunk a Te és családod igényeihez. Ha szeretnél fejlődni, és előrelépni a karrieredben, akkor ebben is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és heti gyümölcsnapot szervezünk a kollégák számára.
Küldetésünknek érezzük jót és jól cselekedni, ezért fontosnak tartjuk a rászorulók megsegítését, támogatjuk a helyi közösségeket,, valamint élen járunk az élelmiszerpazarlás elleni küzdelemben.”
FeladatokKészletgazdálkodási és kihelyezési munkatársként biztosítod azt, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek a termékek, mert rendben tartod az áruházi készletet, és megfelelően kihelyezed azt ügyelve, hogy a termékek alatt a megfelelő árjelzések szerepeljenek.
Mit is jelent ez pontosan számodra?
– Te fogod megvalósítani, kihelyezni az akciókat, promóciókat és az új termékeket.
– Ellenőrződ és kezeled az árukészleteket
– Leltárakat végzel
– Szükség esetén kezeled a selejtezett és a visszaküldött árukkal kapcsolatos folyamatokat
– Meggyőződsz róla, hogy minden termék előtt megfelelő ár található
– Megbizonyosodsz arról, hogy csak friss és megbízható termékeket kínálunk
– Feltöltöd a termékeket és a legkiválóbb szolgáltatást nyújtod a vásárlóknak
Elvárások, a jelentkezés feltételei– Kereskedelmi tapasztalat előny.
– Minimum 8 általános (szakiskolai végzettség, számítógép használatában való jártásság előnyt jelenthet)
– Nagyfokú precizitás.
– Empátia.
– Megváltozott munkaképesség.
Amit kínálnakVárható havi bruttó kereset: 155 000 FT

Béren felüli juttatások:
– Havi 8.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
– 10%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
– Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
– Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok – gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
– Jubileumi jutalom

Munkaidő, munkarendRészmunkaidő (napi 4 óra)
Beosztás szerinti munkarend (elsősorban délelőttös munkavégzés)
SorszámMunkavégzés helyePontos cím
1.Budapest1028 Budapest Máriaremetei út 72.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Tesco – készletgazdálkodási munkatárs!