TESCO-GLOBAL Zrt. – rakodó

TESCO-GLOBAL Zrt.

felvételt hirdet:

rakodó pozícióban

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSErakodó
VÁROSGyál
MUNKAVÉGZÉS HELYETESCO Gyál Logisztikai Központ, Bem József utca 28.
FELADATOK– Az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése.
– A termékek fizikai mozgatása elektromos targoncával (3313)
– Kamionra rakodás, az áru biztonságos, törésmentes elhelyezése
– Targoncák gépkönyvének pontos vezetése
– Komissiózás, áruelosztás
– Raktártér rendben és tisztán tartás
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– Rendelkezz 3313-as Emelőgép-kezelői jogosítvánnyal (vezetőállásos)
– Jobban szeresd a hűvös időt, mert a feladat elvégzése 1 és12 fokos raktár részekben történik
– Ne okozzon nehézséget a több műszakos, illetve az éjszakás munkavégzés (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
– Szeress csapatban dolgozni és a jó hangulat legyen fontos számodra
– Jó fizikai teherbíró-képességed van
MUNKAREND3 műszakban folyik a munka: 6:00-14:00 és 14:00-22:00  és 22:00-6:00 óra között
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA8 óra/nap
FOGLALKOZTATÁS JELLEGEteljes munkaidő
AMIT KÍNÁLUNK– A betanulási időre (kb. 1hét) mentort biztosítunk, aki segít a raktári folyamatok átlátásában
– Nagyszerű csapat vagyunk, akik segíteni és támogatni fogjuk a munkádat
– Nem kell szakértőnek lenned, megtanítjuk, amit tudnod kell
– 10% vásárlási kedvezményt kapsz minden Tescós vásárlásból (3 hónap után)
– A munkavégzésedhez szükséges védőruházatot és eszközöket kapsz tőlünk
– Számos általunk szervezett programon és rendezvényen vehetsz részt, akár családoddal, gyermekeiddel
VÁRHATÓ BRUTTÓ KERESET

TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓ /Hideg raktár +1 és +12 fokban történik a munkavégzés/

Ingyenes dolgozói buszjáratok az alábbi településekről: Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Dunaharaszti, Felsőpakony, Gomba, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kunadacs, Kunszentmiklós, Monor, Monorierdő, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Szalkszentmárton, Táborfalva, Taksony, Tápióbicske, Tass, Tatárszentgyörgy, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: TESCO-GLOBAL Zrt.
– rakodó – Gyál!