TESCO-GLOBAL Zrt. – komissiózó

TESCO-GLOBAL Zrt.

felvételt hirdet az alábbi pozícióban:

komissiózó

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEkomissiózó
VÁROS Gyál
MUNKAVÉGZÉS HELYETESCO Gyál Logisztikai Központ, Bem József utca 28.
FELADATOK – Komissiózóként biztosítod azt, hogy minden áru a helyére kerül. Fogadod az árut beszállítóinktól, elviszed azokat a megfelelő helyre, ügyelve arra, hogy a boltok megkapják azt, amire szükségük van.
– Az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése
– Vonalkód;-leolvasóval történő áruelosztás
– Raklap mozgatása kézi vagy gépi hidraulikus emelő (béka) segítségével
– Áruáthelyezés rolli-kocsiba, raklapokra
– Raktártér rendben és tisztán tartása
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI – Jobban szeresd a hűvös időt, mert a feladat elvégzése 1 és 12 fokos raktár részekben történik
– Ne okozzon nehézséget a több műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00) és a hétvégi munkavégzés
– Szeress csapatban dolgozni és a jó hangulat legyen fontos számodra
– Jó fizikai teherbíró-képességgel rendelkezel
MUNKAREND2 műszak: 6:00-14:00 és 14:00-22:00 óra között (Vasárnap többségében pihenős.)
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA 8 óra
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE teljes munkaidő
AMIT KÍNÁLUNK – A betanulási időre (kb. 1 hét) mentort biztosítunk, aki segít a raktári folyamatok átlátásába;n
Nagyszerű csapat vagyunk, akik segíteni és
támogatni fogjuk a munkádat
– Nem kell szakértőnek lenned, megtanítjuk, amit tudnod kell
– A munkavégzésedhez szükséges védőruházatot és eszközöket kapsz tőlünk
10% vásárlási kedvezményt kapsz minden Tescós vásárlásból (3 hónap után)
– Számos általunk szervezett programon és rendezvényen vehetsz részt,
akár családoddal, gyermekeiddel
VÁRHATÓ BRUTTÓ KERESET

TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓ/Hideg raktár +1 és +12 fokban történik a munkavégzés/

 Ingyenes dolgozói buszjáratok az alábbi településekről: Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Balástya, Budapest, Bugyi, Cegléd; Ceglédbercel, Dabas, Dunaharaszti, Felsőpakony, Gomba, Gyömrő, Hernád; Inárcs, Kakucs, Kistelek, Kunadacs, Kunszentmiklós, Monor, Monorierdő, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Sándorfalva, Szalkszentmárton, Táborfalva, Taksony, Tápióbicske, Tass, Tatárszentgyörgy, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: TESCO-GLOBAL Zrt. – komossziozó – Gyál!