Tesco – Bolti eladó

Sopron, Mosonmagyaróvár, Győr, Budapest, Isaszeg, Dorog, Dunaharaszti, Ráckeve, Pilis, Albertirsa, Üllő, Ócsa, Gyömrő

A Tesco keresi új, megváltozott munkaképességű
munkatársait bolti eladó munkakörbe
az ország több pontjára.

MunkakörBolti eladó
Munkavégzés helyeAz aktuális lehetőségeket a hirdetés végén található táblázatban találod meg!
MunkáltatóTesco Global Zrt.
A cégről“Az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést és rugalmas, a Te igényeidhez igazodó munkabeosztást kínálunk. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk.
A Tesco valóban családbarát vállalat: segítünk a munka és a magánélet egyensúlyának biztosításában. Rugalmas munkaidő-beosztást biztosítunk, és igazodunk a Te és családod igényeihez. Ha szeretnél fejlődni, és előrelépni a karrieredben, akkor ebben is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és heti gyümölcsnapot szervezünk a kollégák számára.
Küldetésünknek érezzük jót és jól cselekedni, ezért fontosnak tartjuk a rászorulók megsegítését, támogatjuk a helyi közösségeket,, valamint élen járunk az élelmiszerpazarlás elleni küzdelemben.”
FeladatokBolti eladóként te vagy a legfontosabb személy az eladótérben. Neked köszönhetően vásárlóink a legjobb termékeket és nagyszerű vásárlási élményt kapnak. Minden nap más és más, így nem lehet unatkozni – pénztárban dolgozol, elkészíted, és kihelyezed a péktermékeket vagy árut töltesz fel. Gondoskodsz arról, hogy vásárlóink számára elegendő termék legyen a polcokon, valamint azok frissességéről és minőségmegőrzési idejéről, és természetesen, ha egy vásárló segítséget kér, mosolyogva állsz rendelkezésére. Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, a fentiekben felsorolt feladatok közül mindegyiket (vagy esetleg egy munkafolyamatot) szívesen csinálnád.
Elvárások, a jelentkezés feltételei– Közepesen nehéz fizikai munka
– Monotonitástűrés
Munkaidő, munkarendRészmunkaidő (napi 4 óra) – beosztás szerinti munkarend hétfőtől vasárnapig, az áruház nyitvatartási idejében (6:00-22:00)
Szerződés típusaHatározatlan idejű munkaszerződés
Alkalmazni kívánt személyek száma8 fő
Amit kínálnak– várható bruttó kereset: 155.000 Ft/hó
– kiváló, segítőkész csapat
– 10%-os vásárlási kedvezmény
– próbaidő után (a 4. hónaptól) br. 8000 Ft cafeteria
SorszámMunkavégzés helyePontos cím
1.Sopron9400 Sopron, IV. László K. u. 39.
2.Mosonmagyaróvár9200 Mosonmagyaróvár, Királyhidai utca 42
3.GyőrMécs László u.4.
4.GyőrLajta u.12.
5.GyőrBartók B. u. 13.
6.GyőrHédervári u. 20.
7.Budapest – Máriaremete1026 Budapest, Máriaremetei út 72.
8.Dorog2510 Dorog, Eötvös József u. 39.
9.Ráckeve2300 Ráckeve Kossuth u 98-100.
10.Astoria expressz1088 Budapest, Rákóczi út 1-3.
11.Erzsébet királynél expressz1142 Budapest Erzsébet királyné 125.
12.Rákóczi expressz1072 Budapest, Rákóczi út 20.
13.Kálvin expressz1091 Budapest, Kálvin tér  7.
14.Nagy Lajos expressz1148 Budapest, Nagy Lajos k. útja 75
15.Reitter expressz1131 Budapest, Reiter Ferenc út 132.
16.Népszínház expressz1084 Budapest, Népszínház u. 30.
17.Thököly expressz1146 Budapest, Thököly út 151/c
18.Rákosi expressz1162 Budapest, Rákosi út 142-146
19.Szent László expressz1214 Budapest, Szent László út 115.
20.Dunaharaszti expressz2330 Dunaharaszti, Fő út 56.
21.Isaszeg2117 Isaszeg, Aulich u. 23.
22.Győr 9023 Győr, Hermann O. u. 22/a
23.Budapest / Andor utca 1115 Budapest, Andor u. 2.
24.Pilis2721 Pilis, Kossuth Lajos u. 2/H.
25.Albertirsa2730 Albertirsa, Vasút utca 4/13.
26.Üllő2225 Üllő, K-Sped krt. 2.
27.Ócsa2364 Ócsa, Kiss János utca 4/d
28.Gyömrő2230 Gyömrő, Mendei. u. 2.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Tesco – bolti eladó, és jelezd, hogy melyik áruházban szeretnél dolgozni!