Tesco – Beszerzési asszisztens

Budaörs

A Tesco keresi új munkatársát
beszerzési asszisztens
munkakörbe.

MunkakörBeszerzési asszisztens
Munkavégzés helye2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3.
MunkáltatóTesco Global Zrt.
FeladatokA vásárló fókuszú választék és akciók megtervezése, kivitelezése, aktív együttműködés a beszerzőkkel, annak érdekében, hogy a forgalmi és árrés célkitűzéseket elérjük
– Vevői és versenytársi jelentések és riportok használata, elemzése, segítve a beszerzők munkáját, beazonosítani a lehetőségeket és rizikókat.
– Beszerzők támogatása a szállítói tárgyalásoknál. Tárgyalások lebonyolításának segítése, a szállítási feltételek javítása érdekében, hogy a vásárlói igényeket minél jobban kielégítsék.
– Rendszeres kapcsolattartás a szállítókkal, raktárakkal és az áruházi működést támogató csapatokkal.
– Beszerzők munkájának támogatása, előkészítése, adminisztrálása (termék, szállító, akció).
– Termékkörök kiválasztásának támogatása, majd a termékek nyomon követése, adminisztrálása a bekerüléstől az eladásig.
Elvárások– Középfokú végzettség / Gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi
– A munkakör ellátásához alapfokú/középfokú angol nyelvtudás szükséges, elsősorban írásban
– Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
Kompetenciák– Vásárlói fókusz
– Csapatjátékos
– Változások menedzselése
– Jó kommunikációs készség
– Jó problémamegoldó készség
Amit kínálnak– Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt.
– Nemzetközi csapat, a cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk.
– Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad.
– Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók többségénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti pár alkalommal.
– Dolgozói autóbuszok Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz budaörsi központunkba.
Munkaidő, munkarendTeljes munkaidő (8 óra)

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  Tesco – beszerzési asszisztens!