Tamani Cleaning Bt. – Takarító

Budapest

A Tamani Cleaning Bt. keresi új,
siket vagy nagyothalló munkatársát
takarító munkakörbe.

MunkakörTakarító
Munkavégzés helyeXXIII. Budapest, Haraszti út
MunkáltatóTamami Cleaning Bt. (www.tamami.hu)
Feladatok– irodák és közösségi terek, kapcsolódó helyiségek, területek takarítása
– szezonális nagytakarítás
Elvárások– alapos munkavégzés
– terhelhetőség
– rugalmasság
– megbízhatóság
Előnyt jelent– irodaház, irodahelyiségek takarításában szerzett gyakorlat
Foglalkoztatás jellegeRészmunkaidő (heti 1-2 nap)
Munkaidő, munkarendrészmunkaidő (napi 3-4 óra)
munkarend: hétköznap 17.00-tól, hétvége: 9.00-tól
Szerződés típusaEgyszerűsített munkaszerződés, foglalkoztatás
További információMunkakezdés a felvételt követően azonnal.
Jelentkezési határidő nincs, folyamatosan lehet jelentkezni az állás betöltéséig.
Megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Tamani – takarító!