Akadályugrás
Szerencsejáték Zrt. - Karitatív sorsjegyárus - Kazincbarcika
Kazincbarcika
Munkakör
Karitatív sorsjegyárus
Város
Munkavégzés helye
Egressy utca, Május 1. út
Munkaszerződés időtartama
határozatlan
Foglalkoztatás napi időtartama
4 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Feladatok:

  • értékesíti a Társaság által forgalmazott kaparós sorsjegyeket,
  • végrehajtja az értékesítési folyamatban a felelős játékszervezéshez kapcsolódó feladatokat,
  • tájékoztatást nyújt a játékosok részére, kifizeti a saját maga által értékesített sorsjegyeken lévő kisösszegű nyereményeket,
  • végrehajtja a központi normákban előírt elszámolási és jelentési kötelezettségeket,
  • heti egyszeri elszámolási kötelezettség

Elvárások:

  • a pályázó megváltozott munkaképességű munkavállaló (a komplex minősítés szerint egészségi állapotának mértéke 60%),
  • felelős pénzkezelés, pontos számolás,
  • szabálykövetés, értékesítési gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtanak:

  • minimálbér időarányos része (bruttó 857 Ft/ óra),
  • juttatási csomag,
  • kiszámítható nagyvállalati háttér,
  • sorsjegy járulék,
  • 4 órás munkaviszony,
  • határozatlan idős munkaviszony
Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várják.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004