Szerencsejáték Zrt. – Karitatív sorsjegyárus

MUNKAKÖRKaritatív sorsjegyárus
VÁROSAjka, Törökszentmiklós, Érd, Budapest,
MUNKAVÉGZÉS HELYEAjka, Spar Ifjúság u. 9.; Törökszentmiklós, Spar Kossuth L. u. 98.; Érd, Spar Tárnoki út; Budapest, III. kerület Csobánka téri Spar
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #CSATLAKOZZHOZZANK #LEGYENSZERENCSÉNK

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

„Karitatív sorsjegyárus”

Feladatok:

  • értékesíti a Társaság által forgalmazott kaparós sorsjegyeket
  • végrehajtja az értékesítési folyamatban a felelős játékszervezéshez kapcsolódó feladatokat
  • tájékoztatást nyújt a játékosok részére, kifizeti a saját maga által értékesített sorsjegyeken lévő kisösszegű nyereményeket
  • végrehajtja a központi normákban előírt elszámolási és jelentési kötelezettségeket
  • heti egyszeri elszámolási kötelezettség

Elvárt munkatapasztalat:  1-3 év

Elvárások:

  • a pályázó megváltozott munkaképességű munkavállaló (a komplex minősítés szerint egészségi állapotának mértéke <60%)
  • felelős pénzkezelés
  • pontos számolás
  • szabálykövetés
  • értékesítési gyakorlat
  • kiváló kommunikációs készség

A munkavégzés környezete:

  • fedett, zárt területen állandó sorsjegyárusító asztalnál

Amit nyújtanak:

  • minimálbér időarányos része (bruttó 857 Ft/ óra)
  • juttatási csomag
  • kiszámítható nagyvállalati háttér
  • sorsjegy járulék
  • 4 órás munkaviszony
  • határozatlan idős munkaviszony

Ajka – 1 fő

Törökszentmiklós – 2 fő

Érd – 1 fő

Budapest, III. kerület – 1 fő

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várják.

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: Szerencsejáték Zrt. – Karitatív sorsjegyárus!