Szent II. János Pál Iskolaközpont – Takarító (délutános műszakba)

Budapest

A Szent II. János Pál Iskolaközpont keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársát
takarító munkakörbe.

MunkakörTakarító (délutános műszakba)
Munkavégzés helyeBudapest
MunkáltatóSzent II. János Pál Iskolaközpont
FeladatokTantermek, folyósok felsöprése, felmosása, padok letörlése.

A jelentkezés feltételei
– irányítás mellett önálló munkavégzés
– megváltozott munkaképességi igazolás
Munkaidő, munkarend– részmunkaidő (napi 4 óra)
– munkaidő: hétköznap 15.00-19.00
Szerződés típusaEgy évig határozott idejű munkaszerződés, utána határozatlan.
Amit kínálnak– bérezés: a mindenkori minimálbér szerint+évi kétszer jutalom+munkába járási támogatás
– jó munkahelyi légkör, támogató kollégák.
– többéves tapasztalat megváltozott munkaképességű (köztük siket) személyek foglalkoztatása terén
– azonnali munkakezdési lehetőség
Alkalmazni kívánt személyek száma1 fő

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be: Szent II. János Pál Iskolaközpont – takarító!