SINOSZ – Megyei ügyintéző

Székesfehérvár

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének Fejér Megyei Szervezete
1 fő megyei ügyintéző
munkatársat keres.

MunkakörMegyei ügyintéző
Munkavégzés helye– SINOSZ Fejér Megyei Szervezete, 8000 Székesfehérvár, Marosi Arnold u. 1. 1/1.
– alkalmanként: SINOSZ Dunaújvárosi Helyi Szervezete, Apáczai Csere J. u. 11. II./207.
MunkáltatóSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Feladataid lesznek– Szakmai és pénzügyi adminisztráció
– E-mailes kapcsolattartás, külső-belső kapcsolatok építése, ápolása
– Tagok számára programszervezés
– Tisztségviselőkkel együttműködés, munkájuk támogatása
Elvárások– Minimum érettségi
– Agilitás, terhelhetőség
– Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
– Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások magas szintű használata, internethasználat
Előnyt jelent– Művelődésszervező, közösségfejlesztő, szociális munkás, non-profit menedzser vagy felnőttképzési szakember szakon főiskolai végzettség vagy ezen szakok jelenlegi végzése.
– Jelnyelv ismere
Foglalkoztatás jellegeRészmunkaidő (heti 20 óra)
Jelentkezés– Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, melyben feltüntetésre kerül a bérigény.
suli.szilvia@sinosz.hu vagy akadalyugras@sinosz.hu e-mail címen
Jelentkezési határidő: 2021. június 13. 12.00-ig
További információVisszajelzés a SINOSZ részéről: az állásinterjúra hívott jelentkezők esetében, a jelentkezési határidő leteltét követően.
Állásinterjú:
várható időpontja: 2021. június 14.
helye: online formában
Munkakezdés időpontja: 2021. június 15.

Jelentkezés: A suli.szilvia@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigénnyel lehet. A tárgyba írd be:  SINOSZ – megyei ügyintéző!