SINOSZ – könyvelő

Budapest

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
agilis, jó értékrendű, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező és a non-profit terület iránt érdeklődő
könyvelő munkatársat keres
heti 40 órás munkaidőben.

MunkakörKönyvelő
Munkavégzés helye1068 Budapest, Benczúr utca 21.
MunkáltatóSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Az álláshoz tartozó elvárások– Mérlegképes könyvelői végzettség
– Legalább 5 éves egybefüggő könyvelői tapasztalat
– Önálló munkavégzés
– Számítógépes felhasználói ismeretek
– Csapatmunka
– Lelkiismerettel és felelősséggel végzett munka
– Pontosság, precizitás, jó rendszerezőképesség
– Megbízhatóság, lojalitás
Főbb feladatok, munkák– Teljes körű könyvelési feladatok ellátása / bank-szállító számlák könyvelése/
– Részvétel havi és éves zárási feladatokban
– Állami támogatások  és egyéb pályázatok elszámolása, helyszíni ellenőrzéseken való részvétel, pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok ellenőrzése során
– Szükség esetén a pénzügyi vezető által meghatározott egyéb feladatokat is ellátja.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent – Kulcs-Soft  könyvelő rendszer ismerete
– EPTK, EPER, NIR pályázati felületek ismerete
– nonprofit területtel kapcsolatos könyvelési, számviteli ismeretek
Szükséges tapasztalat 5 év
Szükséges végzettségKözépiskola, mérlegképes könyvelői végzettség
Szükséges nyelvtudásNem igényel nyelvtudást, de előny számunkra, ha ismered a magyar jelnyelvet
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (heti 40 óra)
Amit kínálunk– Vendégünk vagy jelnyelvi tanfolyamra és soha nem spórolunk azokkal a továbbképzési lehetőségekkel, amire szükséged van fejlődésed érdekében.
– Éves Cafeteria keret
– Home Office
MissziónkKözhasznú, országos érdekvédelmi szervezetként – a Magyarországon élő siket és nagyothalló emberek társadalmi integrációjának előmozdításáért tevékenykedünk. Ennek érdekében a jogszabályokban foglaltak megvalósításának szorgalmazásával segítjük életminőségük javulását, valós szükségleteken és igényeken alapulva ösztönözzük az akadálymentesítési folyamatokat, közösségi színtereket, szolgáltatásokat biztosítunk.
Tulajdonságok, amiket értékelünk nyitottság, rugalmasság, megértő hozzáállás, kreativitás, szervezeti lojalitás, elfogadás, EQ jelenléte, teherbírás
Ettől vagyunk különlegesekmagyar jelnyelv, akadálymentes kommunikáció, sokszínűség, hitelesség, civil kurázsi, empowerment, Közösség
Jelentkezési határidő2021.05.28.

Jelentkezés: Az igazgato@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  SINOSZ – könyvelő!