Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

SINOSZ – Könyvelő

Budapest

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
könyvelő munkatársat keres heti 40 órás munkaidőben.

MunkakörKönyvelő
Munkavégzés (és az állásinterjú) helyeSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége – 1068 Budapest, Benczúr utca 21.
MunkáltatóSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Feladatok– a SINOSZ könyvelési anyagainak feldolgozása
– pályázati elszámolásokban való részvétel
– havi/negyedéves/éves riportok készítése, ellenőrzése
– kapcsolattartás, kommunikáció a vidéki szervezeti egységekkel, illetve azok vezetőivel
Elvárások– minimum közgazdasági érettségi
– agilitás
– terhelhetőség
– jó problémamegoldó, kommunikációs készség
– számítógépes ismeretek, MS Office alkalmazások gyakorlati használata
Előnyt jelent – pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
– KULCS-Soft program ismerete
– mérlegképes könyvelői végzettség
Amit kínálnak– heti 40 órás fix munkaidő (hétfőtől péntekig)
– éves szinten 15 nap home office munkavégzés
– biztos munkahely, hosszú távú foglalkoztatás
– cafeteriajuttatás
– céges telefon, laptop/számítógép
– összetartó, jó fej csapat
– ingyenes jelnyelvtanulási lehetőség (a próbaidőt követően)
Jelentkezés Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, melyben feltüntetésre kerül a bérigény.
A jelentkezéseket e-mailben, folyamatosan várjuk az állás betöltéséig, mielőbbi munkakezdéssel.
E-mail-cím: csuport.ilona@sinosz.hu VAGY akadalyugras@sinosz.hu.

Jelentkezés: a csuport.ilona@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigénnyel. Ha e-mailt küldesz, a tárgyba írd be:  SINOSZ – Könyvelő!