Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége

sinosz.hu

SINOSZ – Jelnyelvi tolmács és/vagy diszpécser

Veszprém

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Veszprém Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálatához
jelnyelvi tolmács és/vagy diszpécser munkatársat keresünk
heti 40 órás munkaidőben.

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSEJelnyelvi tolmács és/vagy diszpécser
MUNKÁLTATÓSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
MUNKAVÉGZÉS HELYE– SINOSZ Veszprém Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata (Veszprém, Budapest út 16.)
– Jelnyelvi tolmácsként külső helyszínen, elsősorban Veszprém megye területén
Jelnyelvi tolmács munkakör Feladatok:
A kommunikáció akadálymentesítése a jelnyelvi tolmácsszolgálathoz forduló ügyfelek részére

Elvárások:
– Jelnyelvi tolmács végzettség
– Jelnyelvi tolmácsok országos névjegyzékében történt regisztráció
– Agilitás
– Terhelhetőség
– Jó problémamegoldó készség
– Jó kommunikációs készség
– Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások gyakorlati használata, ismerete, internethasználat

Előnyt jelent:
„Tolmácsolás siketvak személyek számára” című képzés elvégzését igazoló tanúsítvány megléte, vagy a Tolmácsolás siketvak személyeknek specializáció elvégzésének igazolása
– Több tolmácsolási módszer ismerete és alkalmazása
ELVÁRÁSOKElvárások:
– Minimum érettségi
– Agilitás, terhelhetőség
– Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
– Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások magas szintű használata, internethasználat

– Művelődésszervező, közösségfejlesztő, szociális munkás, non-profit menedzser vagy felnőttképzési szakember szakon főiskolai végzettség, vagy ezen szakok jelenlegi végzése
– Magyar jelnyelvből legalább középfokú kommunikációs tanfolyami, vagy legalább A2 szintű jelnyelvi tanfolyami tanúsítvány
– Jelnyelvi tolmács végzettség vagy jelnyelvi tolmácsképzésben való jelenlegi részvétel
„Tolmácsolás siketvak személyek számára” című képzés elvégzését igazoló tanúsítvány megléte, vagy a Tolmácsolás siketvak személyeknek specializáció elvégzésének igazolása
AMIT KÍNÁLUNKAmit kínálunk, 116 éve folyamatosan működő közhasznú civil szervezetünkben:
– versenyképes fizetés
– cafeteriajuttatások (SZÉP-kártya)
– helyi, szükség esetén helyközi utazási bérlet
– céges telefon
– támogatott továbbképzés / támogatott jelnyelvi képzés
– igény esetén lakhatási támogatás
– tolmács végzettség esetén keresetkiegészítési lehetőség: videótolmácsolás
JELENTKEZÉS– Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, az igazgato@sinosz.hu e-mail-címen
– Jelentkezési határidő: 2023. november 30-án 12.00-ig
Visszajelzés a SINOSZ
részéről:
Az állásinterjúra hívott jelentkezők esetében, a jelentkezési határidő leteltét követően.
Állásinterjú:Várható időpontja: 2023. december 11.
Helye: online formában
Munkakezdés időpontja: 2024. 01. 01.

Jelentkezés: Az igazgato@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. A tárgyba írd be:  SINOSZ – jelnyelvi tolmács és / vagy diszpécser!