SINOSZ Pest Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata – Diszpécser

Budapest

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének
Pest Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata
1 fő
diszpécser
munkatársat keresünk heti 40 órás munkaidőben

MunkakörDiszpécser
Munkavégzés helyeSINOSZ Pest megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata (1068 Budapest, Benczúr utca 21.)
MunkáltatóSiketek és Nagyothallók Országos Szövetsége
Feladataid lesznek– A kommunikáció akadálymentesítése a jelnyelvi tolmácsszolgálathoz forduló ügyfelek részére.
– A tolmácsrendelések kezelése, nyilvántartása, kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások– Magyar jelnyelvből legalább A2 szintű jelnyelvi tanfolyami, vagy legalább középfokú kommunikációs tanfolyami tanúsítvánnyal kell rendelkeznie
– Agilitás
– Terhelhetőség
– Jó problémamegoldó készség
– Jó kommunikációs készség
– Számítógépes ismeretek, Office alkalmazások gyakorlati használata, ismerete, internethasználat
Előnyt jelent– Jelnyelvi tolmács végzettség vagy jelnyelvi tolmácsképzésben való jelenlegi részvétel
Amit kínálunk– Versenyképes fizetés
– Cafeteria juttatások
– Helyi-, szükség esetén helyközi utazási bérlet
Foglalkoztatás jellegeTeljes munkaidő (8 óra)
Jelentkezés– Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, melyben feltüntetésre kerül a bérigény.
igazgato@sinosz.hu vagy akadalyugras@sinosz.hu e-mail címen
Jelentkezési határidő:  2021. október 12., 16:00
További információVisszajelzés a SINOSZ részéről: az állásinterjúra hívott jelentkezők esetében, a jelentkezési határidő leteltét követően.
Állásinterjú:
várható időpontja: 2021. október 13., 10 órától (előre egyeztetett időpontban)
helye: SINOSZ Központ, 1068 Budapest, Benczúr utca 21.
Munkakezdés időpontja: 2021. október 15.

Jelentkezés: Az igazgato@sinosz.hu vagy az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigénnyel lehet. A tárgyba írd be:  SINOSZ – diszpécser!